+37 254 402 541

  ukr rus eng usade eu

Stock!

Stock !

"Domain+Hosting"= 17 Euro/year 

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

S

t

o

c

k

Wsparcie Informacje o stronie

 

Po stworzeniu i umieszczeniu strony na hosting, bez dalszego wsparcia zasobu przez cały czas jest to niemożliwe do zrealizowania potencjału projektu w całości. Bez wysokiej jakości profesjonalną obsługę strona nie będzie w stanie podjąć czołowe pozycje w rankingu wyszukiwarek, co z kolei doprowadzi do zmniejszenia spodziewanego zysku. WEB UKRAINA studio na najwyższym poziomie zapewnia obsługę informacyjną stron i sklepów internetowych.

Wsparcie informacyjne z WEBUKRAINE studio

Studio WEBUKRAINE internetowa specjalizuje się w świadczenie usług na góry i optymalizacji stron internetowych, Internet źródłem informacji zapewnia profesjonalną obsługę twojej. Po skierowana o naszej firmie możliwe jest korzystanie z usług pojedynczych podpór lub zamówić kompleksową obsługę. Podejścia pojedynczym nośniku informacji w przypadku, gdy właściciel strony nie planuje wprowadzić zmiany w projekcie stale. W tym przypadku konieczne jest, aby przygotować materiały, publikacje, w celu określenia niezbędnych zadań, a następnie nasi eksperci przeprowadzają przetwarzanie, formatowanie, optymalizacji, umieszczenie informacji (teksty, zdjęcia) w niezbędnym formacie, z uwzględnieniem wszystkich życzeń klienta dlatego strona przybiera formę bardziej profesjonalny, aby stać się atrakcyjna dla wyszukiwania roboty i systemy.

Po wykorzystaniu usługi pełnego wsparcia informacyjnego. nasi klienci jest zagwarantowane regularne napełnianie stron nowego, jakościowego zawartości, biorąc pod uwagę wymogi optymalizacji CEO, edycji istniejących informacji i materiałów graficznych. Koszty usługi w zależności od wybranego programu taryfowych (podstawowego głównego, roboczego), która jest zdefiniowana przez liczbę Normo godzinach. Menedżerowie naszej firmy pomoże wybrać optymalny plan taryfowy z indywidualnym zamówieniem.

Cena do wsparcia informacyjnego na stronie internetowej:

 

PODSTAWOWY

GŁÓWNY

BIZNES

75 Euro./miesiąc
144 Euro./miesiąc.
280 Euro./miesiąc.
Układ i rozmieszczenie informacji tekstowych (A4, 12 size)
do 10 stron
do 20 stron
Nieograniczony
Umiejscowienie i optymalizacja grafiki
do 10 sztuk
do 20 sztuk
Nieograniczony
Zmiana funkcjonalności strony internetowej
Dodawanie i zmiana sekcji strony internetowej
 
Zmiana elementów graficznych na stronie internetowej projektu
Rozwój i umieszczenie banerów
GIF, JPG
GIF, JPG, SWF
 

Usługi Level

Liczby godzin w miesiącu
5 godzin
10 godzin
20 godzin
Termin reakcji
aż pewnego dnia
10 godzin
1 godzina
 

Zniżka

Jedna Płatność w 3 miesiącu - 5%
71.25 Euro./miesiąc
136.8 Euro./miesiąc
266 Euro./miesiąc
Jedna Płatność z 6 miesięcy - 10%
67.5 Euro./miesiąc
129.6 Euro./miesiąc
252 Euro./miesiąc
Jedna Płatność z 12 miesięcy - 15%
63.75 Euro./miesiąc
122.4 Euro./miesiąc
238 Euro./miesiąc

 

* UWAGA!

Jeżeli z jakichkolwiek powodów nie nadawały się do przedstawionych planów taryfowych, można zapytać naszych menedżerów za pomoc w doborze indywidualnego planu taryfowego.

Nasze studio świadczy usługi w zakresie wsparcia informacyjnego ze stron internetowych na całym świecie.