+37 254 402 541

  ukr rus eng usade eu

Stock!

Stock !

"Domain+Hosting"= 17 Euro/year 

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

S

t

o

c

k

Serwer dedykowany

 

Dedykowany serwer - rodzaj hostingu, w którym osobne samochód fizyczna jest w całości do klienta (w przeciwieństwie do wirtualnego hostingu). Jest to najczęściej używany przez uruchamianie aplikacji, które nie mogą współistnieć na jednym serwerze z innymi projektami lub zwiększone wymagania co do zasobów.

 

Zalety serwera dedykowanego


 

Uruchomić łatwo

  

 

Wysoka wydajność

Możesz zdecydować, co jest lepsze! Dajemy możliwość zainstalowania bezpłatnego panelu menedżera ISP na serwerze dedykowanym lub wybierz jedną z paneli płatnych - WHM / cPanel i Plesk 12. Z ich pomocą kontroli serwer będzie proste i wygodne.

 

Oferujemy tylko serwerów o wysokiej wydajności. Zastosowanie dysków SSD pozwala na osiągnięcie maksymalnej wydajności urządzenia. Poza tym, można wymienić na żądanie konfigurację dowolnego serwera, biorąc pod uwagę własne potrzeby.

 

Wybierz lokalizację

 

 

Pomoc specjalistów 24/7

Umieścić serwer dedykowany na platformach na Ukrainie, USA, Anglii, Europie. Nie ma znaczenia, jaka lokalizacja będzie wybrać, wsparcie techniczne specjalistów 24/7 w języku będą dostępne dla Ciebie.

  Pracownicy wsparcia technicznego ustanowi na swoim serwerze dedykowanym niezbędnym OS i Centrala z ustawieniami, usług i usług niezbędnych do was, pomogą ustalić inne oprogramowanie.

Nasze studio świadczy usługi w serwerze Didacted całym świecie.