+37 254 402 541

  ukr rus eng usade eu

Stock!

Stock !

"Domain+Hosting"= 17 Euro/year 

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

S

t

o

c

k

Wizytówka

 

1 viz

Dziś sytuacja jest taka, że wszyscy szukają i znaleźć interesujący produkt lub usługę za pośrednictwem globalnej sieci. A jeśli Przedstawicielstwo firmy jest nieobecny w Internecie, to prowadzi do utraty ogromnej liczby klientów. Mała lub duża firma musi mieć co najmniej najprostszą stronę internetową, na przykład na wizytówkę internetową.

Promo-zasobów, co do zasady, stanowi niewielką platformę w sieci obejmującej jedną lub kilka stron internetowych. Na nich głównym informacje o firmie, zakres towarów, lista usług, cenników, informacji o kontakt zawiera. Takie formaty elektroniczne są sensu zamówienia w przypadku braku chęci do ponoszenia zestaw wydatków na utworzenie pełnoprawnego stronie.

Główne zalety:

1. Zawiera zrozumiałe podstawowe dane na temat biznesu.

2. W szczególności odpowiada na pytania klientów na oferowane towary lub usługi.

3. Dogodne i wizualnie daje informacje kontaktowe.

Dlaczego warto wybrać stronę internetową wizytówkę z WEBUKRAINE?

Studio WEBUKRAINE internetowej niezwłocznie opracować промосайт do góry i dobrobytu swojej firmie, w której kluczowe momenty działalności, jej prezentacji, artykułów i dane kontaktowe zostaną umieszczone.

Karta strony internetowej firmy z naszych ekspertów wchodzi utworzenia:

- Pisanie treści;

- Opracowanie wygodnego systemu kontroli wypełniania za pomocą Joomla, Wordpress, Drupal;

- Stworzenie indywidualnego projektu, a także okazją do wyboru gotowe z zestawu szablonów pracy;

- Wprowadzenia modułu który jest odpowiedzialny za sprawdzenie statystyk frekwencji;

-multimedia.

Nasi eksperci stworzy atrakcyjny design, koncepcyjne grafiki komputerowej i osobiste logo, które pozwoli firmie rozpoznawalne. Tylko kilka stron internetowych z naszym studio pozwoli zaoszczędzić Państwu ogromną ilość środków na advertizing poligrafii i dostarczy szczegółowe i kolorowe informacji o pełnym zakresie swoich usług.

• Czas pracy na rozwój strony internetowej wizytówce sprawia około 2 dni roboczych.

• Koszt zależy od złożoności pracy, pełnią stronie. Oba można podać informację, możemy napisać indywidualny tekst dla Ciebie.

• Nasze studio dostosowuje wizytówkę internetową, dzięki czemu jest doskonale indeksowane przez wyszukiwarki: Google, meta i innych.

Jeszcze jeden Plus - do potencjalnych klientów zamiast dystrybucji wizytówki papier lub wysłać do każdego nowego klienta e-mail z informacją o charakterze reklamowym, poinformuj adres, na którym wszystkie informacje są już określone.

Zamówienie od nas, będziemy się szybko, jakościowo z Wow - efekt. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z jednym z naszych telefonów lub pisząc na czacie. Nasi menedżerowie z przyjemnością skonsultować.

Możliwe jest również, aby na stronie internetowej wizytówka od indywidualnego projektu, nasze studio świadczy usługi w tworzeniu stron internetowych na całym świecie.

Nasze studio świadczy usługi w tworzeniu stron internetowych na całym świecie.