+37 254 402 541

  ukr rus eng usade eu

Stock!

Stock !

"Domain+Hosting"= 17 Euro/year 

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

S

t

o

c

k

Blog i Portal

 

1 portal

Internet dał ludziom szansę znaleźć zwolenników na całym świecie. Teraz nie dystansuje problem dla przyjemnego komunikacie na temat interesujących tematów. Prawdopodobnie w niej sekret popularności blogów. Osoba może udostępniać historie z życia, własnej kreatywności, myśli lub rad jakiegoś przedmiotu, a także w sieci na pewno nie będzie ten, komu to będzie ciekawe. Dlatego coraz więcej osób podejmuje decyzję, aby utworzyć bloga. Jednym z bardziej czynnikiem jest to, że właściciel bloga może zarobić na reklamowym i innych podobnych rzeczy. Jeżeli takie interesy działalność również, rozwiązania WebUkraine studio - pomożemy Ci zacząć.

 

Blogi na WordPress

Jednym z najbardziej optymalnych silników blogów w tej chwili jest Wordpress. On pozwala na tworzenie nie tylko zwykły blog, ale także pełnoprawnym portalu. Poza tym, że ma jeszcze kilka zalet:

• Użyteczność;

• Różnorodność wtyczek;

• Bezpłatnie;

• Zestaw szablonów.

2 portalNa kursorem Wordpress możliwe jest stworzenie unikalnego bloga jakościowej i nie jest wymagana wiedza fachowa lub duża ilość pieniędzy na ten cel. Jedyne, co trzeba zapłacić za to umieszczenie strony na hostingu i domeny. Taki blog może zostać utworzony wystarczająco szybko, to będzie konieczne tylko dbać o jego umieszczenie w internecie, napełniania i promocji.

Blogi WebUkraine studio

Jednak nie każdy ma czas i chęci do tworzenia i rozkręcić bloga na Ukrainie niezależnie Nie wspominając, że po uruchomieniu będzie musiała być odkręcane. Dla takich ludzi studio WebUkraine oferuje usługi. Będziemy w krótkich terminach stworzyć wam blog jakościowe, będziemy zamieszczać w Internecie, a my go rozkręcić. Można zapoznania się z portfolio w odpowiedniej sekcji na naszej stronie internetowej. Adres nas. Nasze strony internetowe - najlepszy!

Nasze studio świadczy usługi w tworzeniu stron internetowych na całym świecie.