+37 254 402 541

  ukr rus eng usade eu

Stock!

Stock !

"Domain+Hosting"= 17 Euro/year 

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

S

t

o

c

k

Reklama banerowa

 
 

Banner (media) reklama internetowa jest graficzną typ ogłoszenia zamieszczonego w postaci fotografii, rysunku lub małego wideo. Osiada w niektórych wyszukiwarkach lub na zagranicznych zasobów internetowych..

Ona jest skierowana nawet do zwiększenia frekwencji strony internetowej i jej ogólny wyprzedzeniem, a do powstania jego reputacji, uznawania i pozytywnych asocjacyjnych komunikacji między marką i jej produkcji. Skierowany jest do niezbędnego wizerunku firmy.

Należy zwrócić uwagę, że sprawność nośników reklamowych odpowiada liczbie jej ekranów. Dlatego cena takiej formie zaliczki jest wyższa, niż kontekstowe.

Specjaliści z firmy WebUkraine działają jako wykonawców pod banerem reklamowym aranżacji w Internecie. Działamy planowanie działań reklamowa, tworzenie banerów i umieszczanie ich w zasobach internetowych.

Advertizing jest umieszczone na wielu stronach internetowych, które najbardziej nadają się do swoich celów, od dużych wysokiej frekwencji do stron internetowych z wąskim orientacji. Ponadto firma WebUkraine w siłach opracować kompletną koncepcję kampanii dla promocji i stworzenia niezbędnych materiałów. Banner advertizing tworzy osobę swojej organizacji!